Prodáváme trajekty Buenos Aires - Montevideo

Středa20. 4. 2016
 
Přečteno: 1677x

Ekvádor - hory, pralesy, Galapágy

Během krátké doby a bez dlouhých přesunů můžete spatřit majestátné vrcholky And, setkat se s domorodci v Amazonském pralese a z bezprostřední blízkosti pozorovat zástupce neskutečně bohaté galapážské farmy. Každá cesta do Ekvádoru může být jedinečná a připravená přesné podle vašich přání a požadavků.

Atacama - víc než jen poušť !

Oblast, kterou při návštěvě Chile určitě nesmíte vynechat.  Čeká na vás malebné městečko San Pedro de Atacama, údolí Valle de la Luna, solné pláně a laguny s nesčetným množstvím plameňáků, gejzíry Tatio v nadmořské výšce 4200 m.n.m. a spousta dalších míst. Zajistíme vám dopravu na místo i pobyt a program.
 

Podzimní nabídka pro jarní cesty - Ekvádor a Galapágy

Středa 25. 10. 2017
velmi dobré spojení a výhodnou cenu můžeme nabídnout zájemcům o cestu do Ekvádoru s výletem na Galapágy. Letenky je potřeba vystavit do 15.11.2017 a letenka z Prahy do Quita, poté na Galapágy a zpět vyjde na 25 990 Kč.
celý článek...

LATAM Jihoamerický Airpass

Středa 1. 3. 2017
produkt společností LAN a TAM, nabízí spoustu zajímavých možností pro cestování po Jižní Americe. Dá se dokoupit k letence do Jižní Ameriky s jakoukoliv leteckou společností. Pokud máte letenku právě s LANem, TAMem nebo španělskou Iberií, máte nárok na využití výhodnější varianty airpassu, ale i při kombinaci s ostatními dopravci je možné získat velmi slušné ceny.
Jedinou podmínkou je zakoupení všech letů ještě před odletem z Evropy.
celý článek...

LAN začne létat do Puerto Natales

Čtvrtek 15. 9. 2016
Chilská společnost LAN začne od prosince létat za Santiaga do městečka Puerto Natales, které je výchozím bodem pro návštěvu národního parku Torres del Paine. Odlety budou v úterý a sobotu a let bude možné přidat k letence LANu z Evropy nebo jej zakoupit samostatně.
 
celý článek...

Prodáváme trajekty Buenos Aires - Montevideo

Středa 20. 4. 2016
Prostřednictvím našeho rezervačního systému vám nyní můžeme nabídnout jízdenky na trajekty z Buenos Aires do Montevidea a zpět společnosti Buquebus.
celý článek...Od roku 1997, kdy jsme ve Frýdku-Místku otevřeli naši kancelář, se specializujeme na zajišťování individuálních cest ať už soukromých nebo služebních. Jsme schopni připravit cestu kamkoliv do světa nebo nabídnout samostatné cestovní služby - letenky, víza, ubytování, půjčení auta, přípravu programu. Postupně jsme také vytvořili 4 specializované weby zaměřené na naše hlavní destinace: www.NovyZeland.cz pro cesty na Nový Zéland a do dalších destinací v oblasti Jižního Pacifiku, www.Dubai.cz pro cesty do Spojených Arabských Emirátů, Ománu a dalších zemí na Arabském poloostrově, www.doRuska.cz pro Rusko a další postsovětské země a www.JizniAmerika.info pokrývající celý jihoamerický kontinet.

Další weby: www.doruska.cz | www.novyzeland.cz | www.dubai.cz | www.jizniamerika.info |  Všechna práva vyhrazena (c) 2012 | admin | realizace nextWEB