Brazilie

připravíme Vaši cestu do Brazilie. Od Copacabany až po Amazonské pralesy.

LATAM Jihoamerický airpass

lety po celé JIžní Americe za výhodné ceny
 

Ekvádor - hory, pralesy, Galapágy

Během krátké doby a bez dlouhých přesunů můžete spatřit majestátné vrcholky And, setkat se s domorodci v Amazonském pralese a z bezprostřední blízkosti pozorovat zástupce neskutečně bohaté galapážské farmy. Každá cesta do Ekvádoru může být jedinečná a připravená přesné podle vašich přání a požadavků.

Atacama - víc než jen poušť !

Oblast, kterou při návštěvě Chile určitě nesmíte vynechat.  Čeká na vás malebné městečko San Pedro de Atacama, údolí Valle de la Luna, solné pláně a laguny s nesčetným množstvím plameňáků, gejzíry Tatio v nadmořské výšce 4200 m.n.m. a spousta dalších míst. Zajistíme vám dopravu na místo i pobyt a program.
 

Prodáváme trajekty Buenos Aires - Montevideo

Středa 20. 4. 2016
Prostřednictvím našeho rezervačního systému vám nyní můžeme nabídnout jízdenky na trajekty z Buenos Aires do Montevidea a zpět společnosti Buquebus.
celý článek...

LATAM Jihoamerický Airpass

Pátek 1. 1. 2016
nový produkt společností LAN a TAM, nabízí spoustu zajímavých možností pro cestování po Jižní Americe. Dá se dokoupit k letence do Jižní Ameriky s jakoukoliv leteckou společností. Pokud máte letenku právě s LANem, TAMem nebo španělskou Iberií, máte nárok na využití výhodnější varianty airpassu, ale i při kombinaci s ostatními dopravci je možné získat velmi slušné ceny.
Jedinou podmínkou je zakoupení všech letů ještě před odletem z Evropy.
celý článek...

Velikonoční ostrov

Úterý 24. 11. 2015
Bájný ostrov Velikonoční ostrov - Rapa Nui se nachází 3600 km od chilského pobřeží. Dá se na něj doletět ze Santiaga nebo z Papeete. Pokud si cestu naplánujete dostatečně dopředu a najdeme volná místa v letadlech, nabídneme vám zpáteční letenku ze Santiaga za 13 380 Kč. Tato cena platí jen v kombinaci letenkou do Jižní Ameriky se společností LAN nebo TAM.
celý článek...

Nová linka do Santiaga de Chile

Úterý 24. 11. 2015
Společnost Alitalia začne od 1.5.2015 létat z Říma přímo do Santiaga de Chile. Boeing 777 poletí 5 x týdně (mimo úterý a čtvrtek) a k odletům i příletům budou navazující přípoje z Prahy i Vídně.
celý článek...Od roku 1997, kdy jsme ve Frýdku-Místku otevřeli naši kancelář, se specializujeme na zajišťování individuálních cest ať už soukromých nebo služebních. Jsme schopni připravit cestu kamkoliv do světa nebo nabídnout samostatné cestovní služby - letenky, víza, ubytování, půjčení auta, přípravu programu. Postupně jsme také vytvořili 4 specializované weby zaměřené na naše hlavní destinace: www.NovyZeland.cz pro cesty na Nový Zéland a do dalších destinací v oblasti Jižního Pacifiku, www.Dubai.cz pro cesty do Spojených Arabských Emirátů, Ománu a dalších zemí na Arabském poloostrově, www.doRuska.cz pro Rusko a další postsovětské země a www.JizniAmerika.info pokrývající celý jihoamerický kontinet.

Další weby: www.doruska.cz | www.novyzeland.cz | www.dubai.cz | www.jizniamerika.info |  Všechna práva vyhrazena (c) 2012 | admin | realizace nextWEB