Brazilie

připravíme Vaši cestu do Brazilie. Od Copacabany až po Amazonské pralesy.

LATAM Jihoamerický airpass

lety po celé JIžní Americe za výhodné ceny
 

Ekvádor - hory, pralesy, Galapágy

Během krátké doby a bez dlouhých přesunů můžete spatřit majestátné vrcholky And, setkat se s domorodci v Amazonském pralese a z bezprostřední blízkosti pozorovat zástupce neskutečně bohaté galapážské farmy. Každá cesta do Ekvádoru může být jedinečná a připravená přesné podle vašich přání a požadavků.

Atacama - víc než jen poušť !

Oblast, kterou při návštěvě Chile určitě nesmíte vynechat.  Čeká na vás malebné městečko San Pedro de Atacama, údolí Valle de la Luna, solné pláně a laguny s nesčetným množstvím plameňáků, gejzíry Tatio v nadmořské výšce 4200 m.n.m. a spousta dalších míst. Zajistíme vám dopravu na místo i pobyt a program.
 

LAN začne létat do Puerto Natales

Čtvrtek 15. 9. 2016
Chilská společnost LAN začne od prosince létat za Santiaga do městečka Puerto Natales, které je výchozím bodem pro návštěvu národního parku Torres del Paine. Odlety budou v úterý a sobotu a let bude možné přidat k letence LANu z Evropy nebo jej zakoupit samostatně.
 
celý článek...

Prodáváme trajekty Buenos Aires - Montevideo

Středa 20. 4. 2016
Prostřednictvím našeho rezervačního systému vám nyní můžeme nabídnout jízdenky na trajekty z Buenos Aires do Montevidea a zpět společnosti Buquebus.
celý článek...

LATAM Jihoamerický Airpass

Pátek 1. 1. 2016
nový produkt společností LAN a TAM, nabízí spoustu zajímavých možností pro cestování po Jižní Americe. Dá se dokoupit k letence do Jižní Ameriky s jakoukoliv leteckou společností. Pokud máte letenku právě s LANem, TAMem nebo španělskou Iberií, máte nárok na využití výhodnější varianty airpassu, ale i při kombinaci s ostatními dopravci je možné získat velmi slušné ceny.
Jedinou podmínkou je zakoupení všech letů ještě před odletem z Evropy.
celý článek...

Nová linka do Santiaga de Chile

Úterý 24. 11. 2015
Společnost Alitalia začne od 1.5.2015 létat z Říma přímo do Santiaga de Chile. Boeing 777 poletí 5 x týdně (mimo úterý a čtvrtek) a k odletům i příletům budou navazující přípoje z Prahy i Vídně.
celý článek...

Velikonoční ostrov

Úterý 24. 11. 2015
Bájný ostrov Velikonoční ostrov - Rapa Nui se nachází 3600 km od chilského pobřeží. Dá se na něj doletět ze Santiaga nebo z Papeete. Pokud si cestu naplánujete dostatečně dopředu a najdeme volná místa v letadlech, nabídneme vám zpáteční letenku ze Santiaga za 13 380 Kč. Tato cena platí jen v kombinaci letenkou do Jižní Ameriky se společností LAN nebo TAM.
celý článek...Od roku 1997, kdy jsme ve Frýdku-Místku otevřeli naši kancelář, se specializujeme na zajišťování individuálních cest ať už soukromých nebo služebních. Jsme schopni připravit cestu kamkoliv do světa nebo nabídnout samostatné cestovní služby - letenky, víza, ubytování, půjčení auta, přípravu programu. Postupně jsme také vytvořili 4 specializované weby zaměřené na naše hlavní destinace: www.NovyZeland.cz pro cesty na Nový Zéland a do dalších destinací v oblasti Jižního Pacifiku, www.Dubai.cz pro cesty do Spojených Arabských Emirátů, Ománu a dalších zemí na Arabském poloostrově, www.doRuska.cz pro Rusko a další postsovětské země a www.JizniAmerika.info pokrývající celý jihoamerický kontinet.

Další weby: www.doruska.cz | www.novyzeland.cz | www.dubai.cz | www.jizniamerika.info |  Všechna práva vyhrazena (c) 2012 | admin | realizace nextWEB